Ana SayfaMagazinCeyda Düvenci ve Bülent Şakrak, anlaşmalı olarak boşandı

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, anlaşmalı olarak boşandı

- Advertisement -

Magazin dünyasının parmakla gösterilen çifti Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıl süren evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandırdı. İzmir-Ödemiş Adliyesi’nde gerçekleşen boşanma davası 15 dakika sürdü.

Uzun süre boşanacakları konuşulan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak‘ın evliliği tek celsede bitti. Çift, İzmir-Ödemiş Adliyesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

2015 yılında nikah masasına oturan Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak hakkında ayrılık iddiası bir süredir gündemi meşgul ediyordu. 2. Sayfa’nın haberine göre magazin dünyasında parmakla gösterilen çiftten kötü haber geldi. Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak anlaşmalı olarak boşandı.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak anlaşmalı olarak boşandı

Evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşan ikili, çift terapisine gittiğini söyleyerek aralarını düzelttiklerini belirtmişti. En özel anlarını dahi paylaşan Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çiftinin 8 yıllık evliliği, İzmir-Ödemiş Adliyesi’nde bitti. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin davası 15 dakika sürdü.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak anlaşmalı olarak boşandı

Ceyda Düvenci, sosyal medyadan kendisine “Bu adam senin engelli evladını kendi öz çocuğu gibi sahiplenecek kadar okyanuslar büyüklüğünde bir kalbe sahip… Onu kendi evladından ayırmayacak kadar bence bu güzel adamı bırakma. Umarım kararınızı tekrar gözden geçirirsiniz” yazan takipçisine “Kararı ben vermedim maalesef” yanıtıyla boşanma iddialarını doğrulamıştı.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak anlaşmalı olarak boşandı

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

- Reklam -