Ana SayfaMagazinCem Yılmaz'dan Bebek paylaşımı! Cinsel ilişki görüntüleri sonrası şarkılı gönderme yaptı

Cem Yılmaz’dan Bebek paylaşımı! Cinsel ilişki görüntüleri sonrası şarkılı gönderme yaptı

- Advertisement -

İstanbul Bebek’te bir çiftin herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girmesi ve olaydan kısa bir süre sonra da başka bir kişinin çıplak şekilde bankta güneşlenmesi tepkilere neden oldu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da yaşananların ardından Bebek Sahili’nin fotoğrafını yayınlayarak İzel’in Bebek adlı şarkısına ait sözleri paylaştı.

İstanbul’un Bebek semtinde çekildiği belirtilen iki ayrı görüntü sosyal medyada gündem oldu. İlk olarak gündüz vakti sahilde cinsel ilişkiye giren bir çift, yoldan geçen vatandaş tarafından görüntülendi. Günün ilerleyen saatlerinde ise yine Bebek’ten bir mide bulandıran görüntü daha internete düştü. Çırılçıplak şekilde banka uzanan bir kişinin elinde sigarasıyla oldukça rahat bir şekilde görüntülendiği video da sosyal medyada büyük tepki çekti. Skandal görüntülerin ardından harekete geçen emniyet güçleri 3 şüpheliyi de gözaltına aldı.

CEM YILMAZ’DAN “BEBEK” GÖNDERMESİ

Sosyal medyada infiale neden olan görüntüler sonrası Cem Yılmaz bir paylaşımda bulundu. Twitter hesabından yayımladığı gönderisinde Bebek Sahili’ne ait bir görsele yer veren Yılmaz, İzel’in Bebek adlı şarkısından sözler paylaştı. Ünlü komedyen paylaşımına şu notu düştü: “Çık güzelim çık ortaya çııık …aşktan saklanmakkkk ne demek…mutlulugun formülü çok açıııık ….bir seeen bir beeen….”

Bebek'te yaşanan olaylara Cem Yılmaz'dan şarkılı gönderme

Uğur Birdal
ugur.birdal@haberler.com Haberler.com – Magazin

Cem Yılmaz Bebek Cinsellik Magazin Güncel Haberler

- Reklam -
Exit mobile version