Ana SayfaMagazinCem Yılmaz, yeni filminin müziklerini de kendisinin yapacağını duyurdu

Cem Yılmaz, yeni filminin müziklerini de kendisinin yapacağını duyurdu

- Advertisement -

Netflix’te yayınlanan Erşan Kuneri dizisinde hem senaryosunu yazan hem başrolü oynayan hem de yönetmenliğini yapan Cem Yılmaz, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Sosyal medya hesabından müzik stüdyosundan bir video yayınlayan Yılmaz “Yeni filmin müziklerini de ben yapacağım” diyerek bir sektöre daha imza attığını duyurdu.

Cem Yılmaz‘ın Netflix için çektiği Erşan Kuneri dizisi, mayıs ayında izleyiciyle buluştu. Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak’la başrolü paylaşan Yılmaz, yeni sezon için hazırlıklara başladı. Yılmaz, Erşan Kuneri’nin yanı sıra bir de film için çalışmalara başladı.

“YENİ YAPACAĞIM FİLMİN MÜZİKLERİNİ DE YAPACAĞIM”

Müziğe olan ilgisiyle bilinen Cem Yılmaz, evinin stüdyosundan bir video yayınlayarak hem hakkındaki eleştirilere cevap verdi hem de yeni işini duyurdu. Yılmaz, yayınladığı videoda “Tabi bazı eleştiriler geliyor. ‘Senaryoyu tek başına yazıyorsun, sen oynuyorsun, bir de filmi yöneteyim sevdası’ falan. Bu eleştirileri çok olumlu buluyorum. Şimdi yeni yapacağım filmde müzikleri de ben yapacağım” dedi.

Başarılı komedyen videonun devamında üzerinde çalıştığı müziği de takipçileriyle paylaştı.

Cem Yılmaz, yeni filminin müziklerini de kendisinin yapacağını duyurdu

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Erşan Kuneri Cem Yılmaz Instagram Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version