Ana SayfaMagazinCem Özer, yıllar önce Şafak Sezer'le yaşadığı kavganın perde arkasını anlattı: Ona...

Cem Özer, yıllar önce Şafak Sezer’le yaşadığı kavganın perde arkasını anlattı: Ona vurduğum için mafya kulağımı çekmeye çalıştı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Şafak Sezer ve Cem Özer, 2009 yılında “Kadri’nin Götürdüğü Yere Git” filminin çekimleri sırasında kavga etmiş ve olay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Özer, yıllar önce yaşanan kavgayla ilgili konuştu.

Sezer ile yumruklu kavgaya dönüşen gerginliği anlatan Cem Özer, “Ben o filmde yapımcıydım. O Şafak’ın iş disiplinsizliğinden kaynaklıydı. Yoksa biz kişisel bir nedenden kavga etmedik ki. Ekibi saatlerce bekletiyor ve defalarca… Vay efendim tıraş olmamış. Bazıları starlığı yanlış öğreniyorlar. Starlık çok şişik ego olmaz. Star adam çok yüce gönüllü, mütevazı olmalı. Herkesten önce sete gelmeli, örnek olmalı…” dedi.

Kavgadan sonra mafya tarafından arandığını söyleyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: “Geç kalınca çıktı kavga da. İnsan bir karşısındakinin cüssesine bakar öyle kavga eder. Yakama falan yapıştı. Ben de bir tane vurdum. O da asansörün oradaki kül tablasına uçtu ve kondu. Sonra o o kül tablasını fırlatmaya çalışınca elini kesti. Sonra ertesi gün saatinde geldi. Öncesinde attı tuttu. Mafya… Abileri aradı beni. Kulağımı çekmeye çalıştırlar ama olmadı.”

Cem Özer, yıllar önce Şafak Sezer'le yaşadığı kavganın perde arkasını anlattı: Ona vurduğum için mafya kulağımı çekmeye çalıştı

Cem Özer, “Şafak Sezer’le bir daha çalışır mısın?” sorusuna da “Şafak’ı kişisel olarak severim. Bir daha çalışırım ama kendini düzeltmek kaydıyla çalışırım. Çalışırım tabii… Saatinde gelecek. Çok acil işin olur, o zaman olur” cevabını verdi.

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Şafak Sezer Cem Özer Magazin Haberler

- Reklam -