Ana SayfaMagazinCansu Tosun, babasının Serenay Sarıkaya'nın annesi ile yaşadığı yasak aşkla ilgili sorulara...

Cansu Tosun, babasının Serenay Sarıkaya’nın annesi ile yaşadığı yasak aşkla ilgili sorulara cevap vermedi

- Advertisement -

Serenay Sarıkaya’nın annesi Umay Seyhan’ın, yakın komşusu oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun ile yasak aşk yaşamaya başlaması gündeme bomba gibi düştü. Babasının yaşadığı ilişki sorulan Cansu Tosun, soru karşısında gerilerek, “Bu mesleği ben seçtim, bana benimle ilgili sorular sorabilirsiniz” dedi.

Serenay Sarıkaya‘nın annesi Umay Seyhan, oyuncu Cansu Tosun‘un evli babası Kenan Tosun ile yasak aşk yaşamaya başladı. Umay Seyhan ve Kenan Tosun’un komşu olduğu ve ailecek görüştükleri ortaya çıkarken Seyhan ile Tosun’un karısının samimi arkadaş oldukları da öğrenildi. Gündeme bomba gibi düşen yasak aşk, Cansu Tosun‘a soruldu. Cansu Tosun ise olayla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı.

Cansu Tosun, babasının Serenay Sarıkaya'nın annesi ile yaşadığı yasak aşkla ilgili sorulara cevap vermediKenan Tosun ve Umay Seyhan

Oyuncu Cansu Tosun’la karşılaşan muhabirler babasının yaşadığı yasak aşkı ünlü oyuncuya sordu. Soru karşısında gerilen Cansu Tosun, “Bu mesleği ben seçtim, bana benimle ilgili sorular sorabilirsiniz” dedi.

Cansu Tosun, babasının Serenay Sarıkaya'nın annesi ile yaşadığı yasak aşkla ilgili sorulara cevap vermediSerenay Sarıkaya ve annesi

Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada yasak aşkla ilgili iddiaları doğrulamıştı. Tosun, “Her şey doğru, konuşacak bir şey yok. Onları Allah’a havale ediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Cansu Tosun, babasının Serenay Sarıkaya'nın annesi ile yaşadığı yasak aşkla ilgili sorulara cevap vermediCansu Tosun ve ailesi

Serpil Tosun, yaşananların ardından Instagram’da “Bu Serenay da annesi de aynı yolun yolcusu. Yuva yıkanın yuvası olmaz. Sıkmayın canınızı su gibi kadınsınız maşallah” yorumunu beğenmesi dikkat çekti.

Cansu Tosun, babasının Serenay Sarıkaya'nın annesi ile yaşadığı yasak aşkla ilgili sorulara cevap vermedi

Kızına her fırsatta verdiği destekle gündeme gelen Umay Seyhan’ın bir erkek arkadaşıyla samimi şekilde gülerek yürüyüş yaptığı görüntülendi. Umay Seyhan’ın görüntülendiği kişi oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun çıktı. İkilinin yasak aşk yaşadığı öne sürülürken tarafların komşu ve yakın arkadaş oldukları öğrenildi.

Mesut Şahin
mesut.sahin@haberler.com Haberler.com – Magazin

- Reklam -