Ana SayfaMagazinCanlı yayında kira zamlarına tepki gösteren Seren Serengil, alay konusu oldu

Canlı yayında kira zamlarına tepki gösteren Seren Serengil, alay konusu oldu

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Seren Serengil ve Bircan Bali, canlı yayında fiyat artışlarından bahsetti. Bali ulaşım ve temizlik için eve çağırdığı yardımcıların fiyatından dert yanarken Serengil de artan kira fiyatlarından bahsetti. İkilinin canlı yayındaki sohbeti kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ulaşıma gelen zamdan bahseden Bali, “Bizim Eray’a ‘Metrobüs ne kadar?’ dedim. 14 TL dedi. Ulaşım dünyanın en pahalı şeyi oldu çünkü tabii benzin fiyatları” dedi. Kira fiyatlarına gelen zamlara değinen Serengil ise “Bir şey söyleyeceğim: En normal kiralar 100 bin liradan, 80 bin liradan falan başlıyor yani… En kötü evler 50 bin lira. Yani 10 bin liraya kira yok” şeklinde konuştu.

Canlı yayında kira zamlarına tepki gösteren Seren Serengil, alay konusu oldu

Bircan Bali konuşmanın devamında “Ne çok fahiş biliyor musun? Yardımcı fiyatları. Temizlik için. Asla karaborsa yok. Bulamıyorsun zaten” derken Serengil de “15 bin lira. Aylık kadın 15 bin lira” diyerek sitem etti.

Seren Serengil’in canlı yayındaki isyanları kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti. Videosu binlerce kişi tarafından paylaşılan Serengil için “Ünlü ekonomistimiz Seren Serengil” ve “Seren Serengil kadar olamasak da biz de ekonomi uzmanı olduk” yorumları yapıldı.

Canlı yayında kira zamlarına tepki gösteren Seren Serengil, alay konusu oldu

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Seren Serengil Bircan Bali Beyaz Tv kiracı Magazin Haberler

- Reklam -