Ana SayfaMagazinCanlı yayında gerginlik! Konuk, kendisine sinirlenen Müge Anlı'yı azarladı

Canlı yayında gerginlik! Konuk, kendisine sinirlenen Müge Anlı’yı azarladı

- Advertisement -

Müge Anlı, daha önce “Bacaklarıma bakma, senin beynini ararım” diyerek azarladığı Sinan Bey ile canlı yayına birbirine girdi. Anlı’nın kendisine kızmasıyla sinirlenen Sinan Bey, “Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. ‘Kafanı yararım’ diyordun, gel” dedi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında sinirler gerildi. Anlı ile çok sayıda kadın taciz ettiği iddiasıyla hakkında sayısız şikayet bulunan Sinan Sardoğan arasında kavga çıktı.

“BAK MÜGE HANIM ADAMI SİNİRLENDİRME”

Hakkındaki taciz iddialarını her fırsatta yalanlayan ve savunmasıyla başta Müge Anlı olmak üzere herkesi sinirlendiren Sinan Sardoğan, bugünkü canlı yayında Anlı’nın kendisine hesap sorması üzerine patlayan Sardoğan, “Sinirlenirsen sinirlen ne yapacaksın? Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen ‘beyninden kan getireceğim’ diyordun niye getirmedin. Hadi getir” dedi. Anlı ve Sinan Bey’in tartıştığı anlarda ise canlı yayındaki ses kısıldı.

Canlı yayında gerginlik! Konuk, kendisine sinirlenen Müge Anlı'yı azarladı

MÜGE ANLI TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Öte yandan Sinan Sardoğan, önceki günkü yayında Müge Anlı’nın bacaklarına bakarken yakalanmıştı. O anları fark eden Anlı, “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini” demişti. Sinan Sardoğan ise “Ben senin bacaklarına mı bakıyorum” diyerek kendini savunmuştu.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -