Ana SayfaMagazinCanlı yayında cinayet itirafı! Müge Anlı'nın aradığı katil günledir ekrana çıkardığı isim...

Canlı yayında cinayet itirafı! Müge Anlı’nın aradığı katil günledir ekrana çıkardığı isim çıktı

- Advertisement -

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet itirafı geldi. Günlerdir aranan Mehmet Ali Özdemir’in kayınbiraderi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Sorgusunda her şeyi itiraf eden kayınbirader, cinayeti planlayarak işlediğini söyledi.

ENİŞTESİNİ ÖLDÜRÜP SİLAHI DA GÖMMÜŞ

Cinayetle ilgili ilk itirafı programda “Mehmet sürpriz yapıp gelecek” diyen eş yaptı. Eş Meryem, kocasının kardeşi tarafından öldürüldüğünü söyledi. Cinayetle ilgili detayları veren Müge Anlı, “Mehmet Ali Özdemir’in cansız bedeni aile üyeleri tarafından taşınmış. Birlikte temizlik yaparak cinayet izlerini temizlemişler. Mehmet Genç bu cinayeti önceden tasarladığını söylemiş. Silahı daha önce gidip almış sonra da eniştesini eve çağırmış. Mehmet Ali eve gelince 3 kurşun sıkarak öldürmüş. Daha sonra cesedi torbaya koyarak kendi aracıyla taşımış. Meryem’in ailesi üzerlerine kan sıçradığı için kıyafetleri yıkamış. O gün çevrede bir düğün varmış o yüzden de silah sesi duyulmamış. Düğün gece 01.00’a kadar sürmez cinayet de o saatlerde işlenmiş. Mehmet Genç sorgusunda silahı da cesede yakın bir yere gömdüğünü söylemiş.”

Müge Anlı'da cinayet itirafı! Kayıp adam, kayınbiraderi tarafından öldürülmüş

“EŞİM ALKOL ALIP BENİ DÖVÜYORDU”

“Meryem de ifadesinde eşiyle çok severek evlendiğini ancak alkol aldığı zaten kendisine çok şiddet uyguladığını söylemiş. Meryem ifadesinde ‘Eşim alkollüyken bana ya da aile üyelerimden birine de zarar verebilirdi bundan korktum’ da demiş.”

Kaynak: Haberler.com / Ecem Altan – 3.Sayfa

- Reklam -