Ana SayfaMagazinÇalışanları tarafından darp edilen Danilo Zanna Türkiye'yi terk mi ediyor? İşte açıklaması

Çalışanları tarafından darp edilen Danilo Zanna Türkiye’yi terk mi ediyor? İşte açıklaması

- Advertisement -

İtalyan şef Danilo Zanna Sarıyer’de kendi restoranı önünde işten çıkarılan 2 çalışanı tarafından darp edilmişti. Üzücü olayın ardından ülkeyi terk edeceği söylenen ünlü şef iddialara cevap verdi. Zanna “Hiçbir eylem, insan ve olay beni Türkiye’ye ve içinde yaşayan toplumuna duyduğum sevgi ve saygıyı benden alamaz. Her zaman işimin başındayım” dedi.

Restoranının önünde, işten çıkarıldıkları söylenen 2 çalışanı tarafından darp edilen İtalyan Şef Danilo Zanna, Türkiye’yi terk edeceğine yönelik iddiaları yalanlayarak “Hiçbir eylem, insan ve olay beni Türkiye’ye ve içinde yaşayan toplumuna duyduğum sevgi ve saygıyı benden alamaz” dedi.

Danilo Zanna‘nın Sarıyer’deki bir alışveriş merkezinde bulunan restoranının önünde iddiaya göre Danilo Zanna‘ya ait restoranın 2 eski çalışanı işten çıkarıldıkları gerekçesiyle Danilo Zanna‘nın yanına gelerek tartışma çıkardı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle işletme zincirinin İzmir şube müdürü darp edildi.

Çalışanları tarafından darp edilen Danilo Zanna Türkiye'yi terk mi ediyor? İşte açıklaması

Üzücü olayın ardından ülkeyi terk edeceği söylenen ünlü şef Danilo Zanna sosyal medya hesabından açıklama yaparak “Türk milleti için hissettiklerim sağlam ve derin kökleri olan bir duygudur. Sadece bu milletin sınırsız güzelliği, dünya için temsil ettiği kadim tarihi, muhteşem denizleri ve manzaraları değil ve hatta bunca yıldır hala keşfetmeye devam ettiğim inanılmaz gastronomi hazinesi bile değil. Türk millete olan sevgim, yaşayan insanlardan, karakterlerinden, adeta beni oğulları gibi karşılamalarından geliyor. Sevgim son 10 yılda yollarını benimkiyle iç içe geçirmiş, bu muhteşem kültürü ve Türk milletini keşfetmeme, öğrenmeme, yaşamama neden olan tüm o harika insanlara bağlıdır. Hiçbir eylem, insan ve olay beni Türkiye’ye ve içinde yaşayan toplumuna duyduğum sevgi ve saygıyı benden alamaz. Seni seviyorum Türkiye ve hayatıma girip beni kabul ettiğiniz için teşekkür ederim ve en çokta destek mesajlarınız, yanımda olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.

Çalışanları tarafından darp edilen Danilo Zanna Türkiye'yi terk mi ediyor? İşte açıklaması

Öte yandan restoranının Vadistanbul’da bulunan şubesinde görüntülendi. Snobmagazin’de yer alan habere göre, ayak üstü muhabirlerle sohbet eden Zanna, “Daha önce de söylediğim gibi her zaman şiddete karşıyım fakat böyle kötü bir olay yaşandı. Gereken şikayetleri yaptım. İşimize engel olmasına asla izin vermem. Her zaman işimin başındayım abiciğim” dedi. “Tatil planı sorularına ise, “aileyi çok özledim o yüzden İtalya’ya gideceğim” dedi.

Çalışanları tarafından darp edilen Danilo Zanna Türkiye'yi terk mi ediyor? İşte açıklaması

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

- Reklam -