Ana SayfaMagazinÇağlar Ökten hakkında çok konuşulacak iddia! Seda Sayan'ın teklifi sonrası 4 yıllık...

Çağlar Ökten hakkında çok konuşulacak iddia! Seda Sayan’ın teklifi sonrası 4 yıllık ilişkisini bitirdi

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük olan Çağlar Ökten ile evlilik kararı aldı. Mayıs ayında Sayan ile yurt dışında nikah masasına oturmaya hazırlanan Ökten’in 3 ay öncesine kadar Lara Şehiroğlu ile 4 yıllık ilişkisi olduğu ve evlilik planları yaptığı ortaya çıktı. Ökten’in Sayan’ın “İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım” vaadinde bulunduğu ve genç şarkıcının da bunu kabul ettiği ileri sürüldü.

- Advertisement -

Seda Sayan‘ın yeni sevgilisi Çağlar Ökten‘in 3 ay öncesine kadar Lara Şehiroğlu’yla 4 yıldır devam eden ve evlilik planları yaptığı bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Sayan, Çağlar Ökten‘e ilişkisini bitirme karşılığında albüm yapmayı teklif etti.

Sayan, Çağlar Ökten‘e “İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım” vaadinde bulundu ve bu sebeple Çağlar Ökten evlilik planları yaptığı sevgilisi Lara’yla bir gecede ayrıldı. Üç ay sonra da ” Seda Sayan‘la evleniyor” haberleri ortaya çıktı. Evlilik haberleri ortaya çıkana kadar Lara’nın Instagram hesabında Çağlar Ökten’le olan fotoğrafları duruyordu. Fakat haber çıkar çıkmaz kendisi fotoğrafları hesabından hızlıca kaldırdı.

Çağlar Ökten hakkında çok konuşulacak iddia! Seda Sayan'ın teklifi sonrası 4 yıllık ilişkisini bitirdiÇağlar Ökten ve Seda Sayan

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Seda Sayan, yeni ilişkisi için şunları söyledi: “Evlilik için Çağlar beni ikna etmedi, ben onu ikna ettim. Aramızda güzel bir enerji var. İkimizin de istediği buydu. Birbirimize çok güvendik, güven benim için çok önemli. Hiç beklemediğim bir anda yani Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi aldım. Çağlar’ın hamlesi beni hep şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O yüzden de ‘sonsuza dek evet’ dedim. 14 Şubat’ta onu izlemeye gitmiştim. Gece bitince herkes gitti. Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar diz çöküp evlilik teklifi etti. O an ne dediğini hatırlamıyorum.”

“Temmuz’da düşünüyorduk ama öne aldık. Mayıs’ta nikah masasındayız. Tam tarihini şimdi vermeyeyim. Çağlar’ın araştırılmaya ihtiyacı yok. Çok temiz, düzgün biri. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Yurt dışında evleneceğiz, konsoloslukta. Bugüne kadar evlilik sözleşmesi yaptım ama Çağlar’la yapmama hiç gerek yok. Doğru zamana ve kadere çok inanan biriyim. Çağlar kendi bütçesinin üstüne çıkarak bana pırlanta yüzük almış. Kıyamam ona. Telli duvaklı gelinlik giymem. Sakin bir elbise giyer erimin peşinden giderim.”

Çağlar Ökten hakkında çok konuşulacak iddia! Seda Sayan'ın teklifi sonrası 4 yıllık ilişkisini bitirdi

Çağlar Ökten hakkında çok konuşulacak iddia! Seda Sayan'ın teklifi sonrası 4 yıllık ilişkisini bitirdi

Çağlar Ökten hakkında çok konuşulacak iddia! Seda Sayan'ın teklifi sonrası 4 yıllık ilişkisini bitirdi

Snob Magazin / Magazin

Çağlar Ökten, Seda Sayan, Evlilik, Magazin, Haberler

- Reklam -