Ana SayfaMagazinBomba iddia: Recep İvedik 7 için Disney Plus'la anlaşan Şahan Gökbakar, 120...

Bomba iddia: Recep İvedik 7 için Disney Plus’la anlaşan Şahan Gökbakar, 120 milyon lira kazanacak

Şahan Gökbakar, ünlü komedi serisinin yeni filmi Recep İvedik 7 için çalışmalar devam ediyor. Filmin dijital platformda yayınlanacağı öğrenildi. Gökbakar’ın yeni filminin haziran ayında Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ta yayınlanacağı ileri sürüldü. Ünlü ismin bu anlaşmadan 120 milyon lira kazanacağı da konuşulanlar arasında.

- Advertisement -

Şahan Gökbakar‘ın yazdığı popüler komedi filmi serisi Recep İvedik, son olarak 2019’da yayınlanan 6. filmiyle izleyici karşısına çıktı. Gökbakar geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabında yayınladığı bir videoyla Recep İvedik 7 için ilk çalışmalara başladığını duyurdu.

Recep İvedik 6 bir süredir yayında olduğu Netflix’ten 10 Nisan’da lisans süresinin dolması nedeniyle kaldırılırken, ilk üç film hala platformda izlenebiliyor. Şahan Gökbakar konuyla alakalı açıklamasında farklı bir platformla anlaştığını söyledi ancak detay vermedi. Recep İvedik 7’nin ise dijitalde yayınlanacağı ortaya çıktı.

Haziran’da ülkemizde yayına başlayacak Disney Plus’ın Türkiye operasyonları hakkında bilgi veren gazeteci İbrahim Seten,Şahan Gökbakar, serinin yeni filmi Recep İvedik 7’yi Disney için hazırlıyor ve oyuncu seçimlerine de şimdiden başladığını duyurdu. Seten, Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 7 için Disney Plus’la 120 milyon liraya anlaştığını iddia etti.

25 Nisan’da Instagram’dan bir paylaşım yapan Şahan Gökbakar, “Dikkat! Fotoğraf subliminal mesaj içerir… Recep İvedik 7 yakında sizlerle” diyerek sevenlerine müjdeli haberi vermişti.

Snob Magazin / Magazin

Şahan Gökbakar, Recep İvedik 7, Recep İvedik, Bomba, Magazin, Haberler

- Reklam -
Exit mobile version