Ana SayfaMagazinBomba iddia: Başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu, evli bir iş insanıyla yakalandı

Bomba iddia: Başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu, evli bir iş insanıyla yakalandı

- Advertisement -

Son olarak Darmaduman dizisinde rol alan Nur Fettahoğlu’nun önceki akşam evli iş insanı Hasan Ali Ceylan ile arabada öpüştüğü iddia edildi. Fettahoğlu’nun avukatı ise oyuncu hakkındaki yasak aşk iddiasını kesin bir dille yalanladı.

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Darmaduman dizisinin başrol oyuncusu Nur Fettahoğlu, özel hayatıyla gündem oldu. Uzun süredir özel hayatıyla gündeme gelmeyen Fettahoğlu’nun önceki akşam evli iş insanı Hasan Ali Ceylan ile yakınlaştığı iddia edildi.

TRAFİK KURALLARINI HİÇE SAYDILAR

Söylemezsem Olmaz programında yer alan habere göre, ikili önceki akşam bir mekanda 3 saat zaman geçirdi. Mekandan ilk Nur Fettahoğlu çıkarken daha sonra da Hasan Ali Ceylan çıkarak oyuncuyu aracına ardı. Aynı araca binen ikili, görüntülendiklerini fark edince trafik kurallarını da hiç saydı.

Bomba iddia: Nur Fettahoğlu, evli bir iş insanıyla öpüşürken görüntülendi

ARAÇTA ÖPÜŞTÜLER Mİ?

Araçta öpüştükleri iddia edilen ikili, görüntülendiklerini görünce hızla uzaklaştı. İddianın ardından programın sunucusu Arto Dalga’ya ulaşan Fettahoğlu’nun avukatı müvekkilinin görüntülendiği kişinin Hasan Ali Ceylan olmadığını söyledi. Programın yapımcısı Bilal Özcan ise kişinin Hasan Ali Ceylan olduğu ve şahidinin olduğunu ileri sürdü.

Bomba iddia: Nur Fettahoğlu, evli bir iş insanıyla öpüşürken görüntülendi

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -