Ana SayfaMagazinBisiklet kullanırken Twitch'te yayın yapan yayıncı, canlı yayındayken kaza geçirdi

Bisiklet kullanırken Twitch’te yayın yapan yayıncı, canlı yayındayken kaza geçirdi

- Advertisement -

Popüler canlı yayın platformu Twitch’te yayın yapan JoshInJapan kullanıcı adlı yayıncı, canlı yayın sırasında bisiklet sürerken önündeki dönen aracı fark edemeyince kaza yaptı. Yayıncının bisikletiyle arabaya çarptığı anlar ve sonrasındaki bağrışları anbean kameraya yansıdı.

Japonya‘da bisiklet sürerken Twitch yayınları yapan Avustralyalı yayıncı Josh, canlı yayın sırasında bisikletiyle otoparka girmek isteyen araca çarptı. Çarpışma sonrası acıdan kıvranan yayıncı, durumunun iyi olduğunu söyledi.

Japonya’da düzenli olarak bisiklete binen ve bu sürüşlerini Twitch’te takipçilerine canlı olarak aktaran JoshInJapan adlı yayıncı, göğsüne yerleştirdiği kamera ile yolculuklarını paylaşıyor. Bir canlı yayını sırasında bisikleti ile saatte 50km/h ile giden yayıncı, önündeki sinyal verip dönmeye çalışan aracı geç fark ederek son anda bisikletin frenlerine asıldı, ancak hızı nedeniyle duramadı ve dönmekte olan arabaya çarptı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bisiklet sürerken Twitch'te yayın yapan yayıncı JoshInJapan, arabaya çarptı

Çarpışma esnasında sağ eli bisiklet ile araba arasında kalan yayıncı, acıdan kıvranarak kendini bisikletten attı ve birkaç metre yürüdükten sonra yere oturdu. Yayıncının yardımına ise aracın şoförü geldi.

Bisiklet sürerken Twitch'te yayın yapan yayıncı JoshInJapan, arabaya çarptı

Bisiklet ile geçirdiği kaza videosu Twitter’da viral olmasının ardından neden bu kadar acı çektiği hakkında açıklamada bulunan yayıncı, “Sağ kolumda, kemiği zayıflatan ve bu nedenle normalde olabileceğimden çok daha fazla acı veren bir tümör ameliyatı geçirdim.” sözleriyle yanıt verdi. Ayrıca, kaza sonrası hastaneye gittiğini ve durumunun iyi olduğunu da bildirdi.

Yakupcan Aydemir
Espor ve Oyun Editörü Haberler.com – Gamegar

- Reklam -