Ana SayfaMagazinBirce Akalay, Serdar Bilgili ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

Birce Akalay, Serdar Bilgili ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

- Advertisement -

Geçtiğimiz günlerde eski Beşiktaş Belediye Serdar Bilgili ile görüntülenen Birce Akalay, hakkındaki aşk iddiasını yalanlayarak “Çok sevdiğim bir dostum” dedi.

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Birce Akalay, özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde objektiflere takıldığı eski Beşiktaş Belediye Serdar Bilgili ile aşk yaşadığı söylenen oyuncu, katıldığı etkinlikte sessizliğini bozdu.

ÖDÜL ALDI

Son zamanlarda Kuş Uçuşu ve Mezarlık dizilerinden başarısıyla alkış toplayan oyuncu, En İyi Dijital Dizi Kadın Oyuncusu Ödülü’ne layık görüldü. Ödülünü almak için törene giden Akalay, çıkışta basın mensuplarıyla sohbet etti.

“SERDAR BENİM ÇOK SEVDİĞİM BİR DOSTUM”

Ödülden dolayı mutlu olduğunu belirten Akalay, Bilgili’yle aşk yaşadığı yönündeki iddiaya da cevap verdi. Hakkındaki aşk iddiasını yalanlayan Akalay, “Serdar benim çok sevdiğim bir dostum ve arkadaşım. Bizlerin yanında bazı insanları gördüğünüz zaman yakıştırıyorsunuz. Yalnız bir insan olduğum için çok doğal. Menajer ve iletişim danışmanımdan haberin doğrusunu öğrenmelerine rağmen aşk haberlerini yapanlara kırgınım. Ben her zaman neyse onu söyledim, çekinmedim de gocunmadım da” dedi.

Birce Akalay, Serdar Bilgili ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

Birce Akalay, Serdar Bilgili ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -