Ana SayfaMagazin"Bir Kira Bir Yuva" kampanyasına katılan Yıldız Tilbe, 12 ailenin 1 yıllık...

“Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına katılan Yıldız Tilbe, 12 ailenin 1 yıllık kira masrafını üstlendi

- Advertisement -

Geçtiğimiz günlerde vasiyetini açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Yıldız Tilbe, “Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına destek vererek 12 ailenin 1 yıllık kira masrafını karşılayacağını duyurdu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkısıyla Halk TV ekranlarında düzenlenen Bir Kira Bir Yuva kampanyasına ünlü isimlerden destek gelmeye başladı. Dün akşam Halk TV’nin canlı yayınına bağlanan şarkıcı Yıldız Tilbe, kampanyaya destek oldu.

“12 AİLENİN 1 YILLIK KİRA MASRAFINI KARŞILAMAK İSTİYORUM”

Depremzedeler için elinden geleni yapmak istediğini belirten şarkıcı, “Allah bütün aç açıkta sokakta kalanlara yardım etsin inşallah ama biz de elimizden geleni yapalım. Bir talebim olacak benim ben 10 ya da 12 ailenin birer yıllık kiralarını üstlenmek istiyorum. Bu kiraya geçen ailelerle de görüşmek istiyorum. Çünkü sadece kiralarını değil, yıl içinde başka belli başlı ihtiyaçlarını da karşılamak istiyorum” dedi.

VASİYETİNİ AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından vasiyetini açıklayan Yıldız Tilbe, cenazesine hiçbir siyasetçinin gelmemesini istemişti. Tilbe, paylaşımında “Allah hepinize sağlıklı uzun ömürler versin. Buradan size söyleyeyim vasiyet olarak avukatıma da bırakacağım. Öldüğüm zaman cenazeme 1 tane politikacı, siyasetçi istemiyorum, gelmesinler. Cenazeme gelirken demir para büyüklüğünde taşlar koyun cebinize, 1 politikacı gelirse taşlayın. Gitmezlerse ben kalkarım Allah’ın izniyle, belki birkaçını da götürürüm. Hiçbirini İstemiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

'Bir Kira Bir Yuva' kampanyasına katılan Yıldız Tilbe, 12 ailenin 1 yıllık kira masrafını üstlendi

Depremzedeler İçin Ücretsiz Barınma Yerleri
Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -