Ana SayfaMagazin"Bir dolar bir de göğüslerim çok değerli" diyen Hande Sarıoğlu'ndan olay paylaşım

“Bir dolar bir de göğüslerim çok değerli” diyen Hande Sarıoğlu’ndan olay paylaşım

- Advertisement -

Açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Hande Sarıoğlu, “Bir dolar bir de benim memelerim çok değerli” sözleri hala hafızalardayken sosyal medya hesabından yine olay paylaşımlarda bulundu. Ünlü spiker, paylaşımında “Hande Sarıoğlu’na yeni göğüs sponsoru” yorumunda bulununca, takipçileri de “Bu göğüslere de bu yakışırdı” ve “Zamanında yaptığın yatırım meyve verdi” yorumlarda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda konuk olduğu programda “Arkadaşlar ben bu göğüsleri 5 sene önce bastım parayı aldım. Kalçalarım çok geniş olduğu için memelerim eksik kalıyordu proporsiyon olarak. Bir dolar bir de benim memelerim çok değerli” diyen Hande Sarıoğlu yine olay paylaşımlara imza attı.

Hande Sarıoğlu bu sefer göğüslerini reklama alet etti. Bir marka ile anlaşma yapan Sarıoğlu bunu duyururken ilginç bir yola başvurdu.

Hande Sarıoğlu... GÖĞÜSLERİ İLE YİNE OLAY YARATTI!

“KAP açıklaması” diyerek paylaşım yapan Sarıoğlu, “Hande Sarıoğlu’na yeni göğüs sponsoru… Sponsorluk anlaşması sağlandı. Yapılan basın toplantısının ardından anlaşmanın detayları belli oldu. Hande Sarıoğlu’nun göğüs sponsorluğu için attığı imza; Türk futbol tarihinin en yüksek göğüs reklam bedeli olacak” dedi.

Bu paylaşım notu Hande Sarıoğlu’nun hayranlarını da coşturdu. Hande Sarıoğlu’nun takipçileri “Bu göğüslere de bu yakışırdı”, “Zamanında yaptığın yatırım meyve verdi” yorumları yaptı.

Magazinkolik / Magazin

Magazin Haberler

- Reklam -