Ana SayfaMagazinBir asra şahit olan Kraliçe'nin bilinmeyen sırrı! Hastalıklara karşı aldığı önlem ürkütücü

Bir asra şahit olan Kraliçe’nin bilinmeyen sırrı! Hastalıklara karşı aldığı önlem ürkütücü

- Advertisement -

Dünya Haberleri

Kraliçe 2.Elizabeth’in 8 Eylül de ölmesinin ardından yaşadığı süreçte yaptıkları konuşuluyor. 96 yıllık yaşamında Kraliçe birçok rekorun sahibi olurken aynı zamanda alışkanlıkları ile de konuşuluyor. Kendi kan ünitelerini, çaydanlığını yanında taşıyor. Rekorları arasında ise en uzun görevde kalan Kraliçe unvanını taşıyor.

Kraliçe sayısız ülkeye gitse de pasaportu yok. Kraliçe 2.Elizabeth seyahatlerinde oldukça dikkatli davranıyor. Seyahatlerinde çaydanlığını yanından ayırmıyor. Kanını da herhangi bir sağlık riskine karşılık yanında taşıyor.

2.Elizabeth öldü, geriye az bilinen ilginç özellikleri kaldı

Kraliyet ailesi üyelerinin birkaç dili iyi konuşması gerektiği ailenin gelenekleri arasında. Kraliçe 2.Elizabeth’de, tarihin en çok seyahat eden Britanyalı hükümdarlarından biri olarak Fransa’yı ziyaret ederken Fransızca olarak bir dizi resmi konuşma yaparak dil maharetini gururla göstermişti.

2.Elizabeth öldü, geriye az bilinen ilginç özellikleri kaldı

Kraliçe 2.Elizabeth, en uzun görevde olan hükümdar. Elizabeth, göreve 27 yaşında gelmişti. 2.Elizabeth, en uzun evli kalan İngiliz Monarşisi üyesi ve tahta çıkışı 300 milyon kişi tarafından izlenen kişi olarak bu rekorları da elinde bulunduruyor.

2.Elizabeth öldü, geriye az bilinen ilginç özellikleri kaldı

Haberler.com / Yavuz Selvi – Dünya

Kraliçe 2. Elizabeth Magazin Dünya Güncel Haberler

- Reklam -