Ana SayfaMagazinBilet fiyatı 1 milyon TL'yi bulmuştu! Türkiye'deki ilk konserini veren Christina Aguilera'ya...

Bilet fiyatı 1 milyon TL’yi bulmuştu! Türkiye’deki ilk konserini veren Christina Aguilera’ya yoğun ilgi

- Advertisement -

Müzik dünyasının ünlü kadın yorumcularından Christina Aguilera, Türkiye’deki ilk konserini verdi. Antalya’da yapılan ve biletlerinin 13 bin lira ila 1 milyon TL arasında olduğu konserde Aguilera’ya yoğun ilgi gösterildi.

Müzik dünyasının ünlü kadın yorumcularından, 7 Grammy Ödülü sahibi ABD’li pop, gospel, caz müzisyeni ve söz yazarı Christina Aguilera, Türkiye’deki ilk konserini Antalya’da verdi. Bilet fiyatlarının 1 milyon TL’yi aştığı konser “Regnum Live in Concert” kapsamında yapılırken binlerce kişi, şarkıcıyı yalnız bırakmadı.

Belek’te sahne alan sanatçının dev konserini ayakta izlemek isteyenler için bilet fiyatı 450 Euro (13 bin 387 TL) olarak belirlenirken loca fiyatı ise 35 bin Euro (1 milyon 40 bin 977 TL) idi. Ses ve görsel sunumlarıyla birlikte şarkılarını seslendiren Aguilera, “Stripped” ve “Dirrty” adlı hit parçalarıyla konserine başladı ve sanatçıya sahnede 8 dansçı ve 3 vokalist eşlik etti.

Bilet fiyatı 1 milyon TL'yi bulmuştu! Türkiye'deki ilk konserini veren Christina Aguilera'ya yoğun ilgi

“Genie in a bottle”, “What a girl wants” şarkılarını da söyleyen Christina Aguilera, sahnede “Uzun bir süreden bu yana kariyerimde beni destekleyen, takip eden sizlerle nihayet burada göz göze buluştuğum için çok mutluyum.” ifadelerini kullandı. Aguilera, ayrıca “Unutmayın tek bir hayatımız var, bu gece her bir anını doyasıya yaşayacağız sonuçta yarın ne olacağını bilemeyiz” diyerek “Feel this moment” şarkısını dinleyicilerin beğenisine sundu.

Konserde ayrıca Aguilera, “Hiçbir zaman umudunuzu kaybetmeyin, hayata sıkı sıkıya bağlanın, sizi ayakta tutan şey hayallerinizdir” ifadesini kullanarak “Say something” şarkısını vokalisti ile beraber seslendirdi. “Sizi seviyorum” cümlesiyle kapanışı “Fighter” ve “Let there be love” parçalarıyla yapan Aguilera’ı konserde izlemeye gelenler arasında sanat dünyasından birçok isim de yer aldı.
Regnum Carya‘da 21 Ağustos’ta da BRIT ödüllü İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Tom Odell konser verecek.

Kaynak: AA / Aişe Hümeyra Akgün – Güncel

- Reklam -
Exit mobile version