Ana SayfaMagazinBaşakşehir'de Banu Parlak'ın güzellik merkezine silahlı saldırı görüntüleri ortaya çıktı

Başakşehir’de Banu Parlak’ın güzellik merkezine silahlı saldırı görüntüleri ortaya çıktı

- Advertisement -

Bir süredir Dilan Polat ve Engin Polat ile husumetli olduğu için can güvenliğinin olmadığını söyleyen şarkıcı Banu Parlak’ın sahibi olduğu güzellik merkezine önceki gece yapılan silahlı saldırının yeni görüntüsü çıktı. Olayda maddi hasar meydana gelirken polis ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Şarkıcılığı bırakarak güzellik merkezi işletmeye başlayan Banu Parlak, 2 yıl önce tartıştığı Dilan Polat ve Engin Polat’ın kendisini vurması için tetikçi tuttuğu iddia etti. Can güvenliğinin olmadığını söyleyen Parlak, çiftten şikayetçi oldu. Banu Parlak‘ın sahibi olduğu Başakşehir’deki güzellik merkezi ise önceki gece kurşunlandı. Silahlı saldırıya ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

ÖNCE KEŞİF YAPTILAR SONRA KURŞUN YAĞDIRDILAR

İddiaya göre, cumartesi gece güzellik merkezi önüne gelen 2 kişi önce keşif yaptı ardından merkeze silahla ateş açarak olay yerinden motosiklet ile kaçtı. 6 kurşunun isabet ettiği güzellik merkezinde maddi hasar meydana gelirken yaşanan silahlı saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı. Olay ile ilgili polis ekiplerinin çalışması devam ediyor.

Başakşehir'de Banu Parlak'ın güzellik merkezine silahlı saldırı görüntüleri ortaya çıktı

“‘SANA EKMEK YEDİRMEYECEĞİM’ DİYORSUN, AYNI GECE İŞ YERİME SIKILIYOR”

Güzellik merkezi sahibi Banu Parlak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Dilan Polat’ın ve Engin Polat’ın beni vurdurmak için tetikçi tuttuğu iddiaları sürekli olarak gündemde, bunlar iddia değil. İddia bir var sayım olur, ortada bunu itiraf eden bir kişi var. Banu Parlak’ı ve Seyhan Soylu’yu vurmam için tetikçi olarak tutmak istediler beni diyen bir genç var ortada. ‘Sana ekmek yedirmeyeceğim’ diyorsun iş yerime sıkılıyor gece. Gece 01.45 sıkılıyor bir de 05.00’de sıkılıyor iş yerime. 6 el ateş ediliyor camlarım tuzla buz, ‘ekmek yedirmeyeceğim’ diyorsun ardından bu oluyor. İki tane kasklı genç bunu yapan, elbet bulunacak bunu buradan söylüyorum onlar bulunacak, nerenin delikanlılığı bu, kadına sıkmam kadına bile sıkamıyorsunuz boş dükkana sıktırıyorsunuz” ifadeleri yer aldı.

Başakşehir'de Banu Parlak'ın güzellik merkezine silahlı saldırı görüntüleri ortaya çıktı

Başakşehir'de Banu Parlak'ın güzellik merkezine silahlı saldırı görüntüleri ortaya çıktı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa

- Reklam -