Ana SayfaMagazinBahtiyar Memili, Yasak Elma'dan Kızılcık Şerbeti dizisine transfer oldu

Bahtiyar Memili, Yasak Elma’dan Kızılcık Şerbeti dizisine transfer oldu

- Advertisement -

Sezon sonunda 6 yıllık ekran macerasını noktalayan Yasak Elma dizisinde “Sedai” rolünü oynayan Bahtiyar Memili, Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna dahil oldu. Memili, dizide Pembe’nin isteği üzerine Abdullah ve Alev’i takip edecek.

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ceren Yalazoğlu, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen’i başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisini yeni sezonu büyük bir merakla bekleniyor. Yaşanacak değişikliklerin merak edildiği diziye Yasak Elma’da oynayan Bahtiyar Memili, kadroya dahil oluyor.

PEMBE’NİN ADAMI OLACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Gold Film imzalı dizinin yeni bölümleri yine çok konuşulacak olaylara sahne olacak. Final bölümünde Sibel Taşçıoğlu’nun oynadığı Pembe, eşi Abdullah (Settar Tanrıöğen) ve onun aşık olduğu Alev’le (Müjde Uzman) yüzleşmişti. Yeni sezonda Pembe kendisine bilgi toplaması için bir adam tutacak. İşte bu ismi çok başarılı bir oyuncu canlandıracak. “Yasak Elma” dizisinde Sedai rolüne hayat veren Bahtiyar Memili, Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti’ne transfer oldu.

Adanalı oyuncu geçen sezon Cem Yılmaz’la bir akaryakıt firmasının reklamlarında kamera karşısına da geçmişti.

Bahtiyar Memili, Yasak Elma'dan Kızılcık Şerbeti dizisine transfer oldu

Bahtiyar Memili, Yasak Elma'dan Kızılcık Şerbeti dizisine transfer oldu

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -