Ana SayfaMagazinAyna grubunun solisti Erhan Güleryüz, yıllar sonra gözlüksüz görüntülendi

Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, yıllar sonra gözlüksüz görüntülendi

Bir döneme damga vuran Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, uzun bir aradan sonra Cihangir’de görüntülendi. Yıllar sonra güneş gözlüğü olmadan objektiflere takılan Güleryüz, “Bu yaza damga vurabilirim” diyerek hayranlarını heyecanlandırdı.

- Advertisement -

“Gittiğin Yağmurla Gel” ve “Çayımın Şekeri” gibi unutulmaz albümlerin sahibi olan Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, önceki gün akülü bisikletiyle Cihangir’de görüntülendi. Yıllar sonra güneş gözlükleri olmadan görüntülenen Güleryüz, “Benim aracım bu arkadaşlar, şaşırmanıza gerek yok. Ayrıca yeri geldiğinde güneş gözlüğümü de çıkarıyorum” dedi.

“GÖZLÜĞÜ ŞÖHRETTEN KAÇMAK İÇİN TAKIYORUM”

Sözlerini sürdüren şarkıcı, “Konserlerim devam ediyor. Yeni şarkılar yolda. Bu yaza damga vurabilirim” şeklinde konuştu. Ünlü şarkıcı Erhan Güleryüz, “Neden güneş gözlüğü takıyorsunuz?” soruya şu cevabı verdi: “Gözlük şöhretten kaçmak için çok önemli bir kalkan. Gözlüksüz dolaşırken kimse tanımıyor beni. Sahneye çıkmadan gözlüğümü takıyorum, taktığım an Ayna’nın bir müzisyeni oluyorum. Çıkarttığımda da ben benim. Karton karakter olarak değil, Erhan olarak sokakta dolaştığımda kendime ait bir hayat yaşayabiliyorum. Şöhretli bir adam olmuş olsaydım bu kadar uzun süreli üretim içinde olmayabilirdim.”

Ayna'nın Solisti Tanınmaz Halde! Güneş Gözlüklerini Çıkarttı

Snob Magazin / Magazin

Erhan Güleryüz, İstanbul, Cihangir, Film, Magazin, Haberler

- Reklam -