Ana SayfaMagazinAtatürk'ün fotoğrafına müstehcen hareketler yapan çocuğa beddua eden Gülben Ergen, tepki çekti

Atatürk’ün fotoğrafına müstehcen hareketler yapan çocuğa beddua eden Gülben Ergen, tepki çekti

- Advertisement -

Şarkıcı Gülben Ergen’in Atatürk’ün fotoğrafıyla uygunsuz hareketler yapan 17 yaşındaki lise öğrencisine “Nefesi boğazına tıkansın, çıkamasın inşallah şerefsiz” demesi tepki çekti. 3 çocuk annesi Ergen’e sitem eden birçok kullanıcı “Senin de çocukların var, kınama” dedi.

İstanbul’da bir lisede Atatürk’ün fotoğrafına yönelik müstehcen hareketler sergileyen 17 yaşındaki A.E.S. tutuklandı. Görüntüye sessiz kalmayan Gülben Ergen ise “Nefesi boğazına tıkansın” diyerek tepki gösterdi. Çocuğa beddua eden Ergen’in sözleri sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı.

BEDDUA ETTİ

X hesabından paylaşım yapan Gülben Ergen, “Nefesi boğazına tıkansın, çıkamasın inşallah şerefsiz” ifadelerini kullandı. Ergen daha sonra yaptığı paylaşımda lise öğrencisinin sınır dışı edilmesi gerektiğini belirterek “Bu saygısız, minnetsiz, edepsizin tutuklanması yetmez! Sınır dışı edilsin! O sırıtan yüzü gülmez bilemez olsun” dedi. Ergen’in sözleri kısa sürede hızla yayılınca tepkiler de beraberinde geldi. Müzik kariyerinin yanı sıra “Çocuklar Gülsün Diye” adında okulları bulunan 3 çocuk annesi Ergen için “Evlatların var kimseyi kınama” yorumu yapıldı.

İşte Gülben Ergen için yapılan bazı yorumlar…

Atatürk'ün fotoğrafına müstehcen hareketler yapan çocuğa beddua eden Gülben Ergen, tepki çekti

Atatürk'ün fotoğrafına müstehcen hareketler yapan çocuğa beddua eden Gülben Ergen, tepki çekti

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Eğitim

- Reklam -