Ana SayfaMagazinAnnesi Cansu Tosun'un babasıyla yasak aşk yaşayan Serenay Sarıkaya'dan tek cümlelik yorum

Annesi Cansu Tosun’un babasıyla yasak aşk yaşayan Serenay Sarıkaya’dan tek cümlelik yorum

- Advertisement -

Serenay Sarıkaya’nın annesi, Cansu Tosun’un babasının yasak aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir mekan çıkışı görüntülenen Sarıkaya, annesinin özel hayatıyla ilgili sadece “Benim bununla ilgili bir şey demem doğru olmaz” demekle yetindi.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın annesi Umay Seyhan, oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun ile yasak aşk yaşamaya başladı. Yasak aşk iddiası magazin gündeminde geniş yankı uyandırırken konuyla ilgili konuşmak istemeyen Sarıkaya “Benim bununla ilgili bir şey demem doğru olmaz” ifadelerini kullandı.

“BİR ŞEY DEMEM DOĞRU OLMAZ”

Annesi hakkında konuşmak için davet ve galalara katılmadığı ileri sürülen Serenay Sarıkaya, bir mekan çıkışı basın mensuplarıyla karşılaşınca hızla uzaklaştı. Sarıkaya annesi hakkında sorulara “Benim bununla ilgili bir şey demem doğru olmaz” diyerek hızla aracına bindi.

Annesi Cansu Tosun'un babasıyla yasak aşk yaşayan Serenay Sarıkaya'dan tek cümlelik yorum

NE OLDU?

Serenay Sarıkaya’nın annesi Umay Seyhan geçtiğimiz günlerde bir erkek arkadaşıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Seyhan’ın görüntülendiği kişi oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun çıktı. Umay Seyhan ve Kenan Tosun’un eşi Serpil Tosun’un komşu olduğu ve yakın arkadaş oldukları ortaya çıktı Yasak aşk iddiasının ardından sessizliğini bozan Serpil Tosun, “Her şey doğru, konuşacak bir şey yok. Onları Allah’a havale ediyorum” diyerek yaşananları kabul etti. Babasının yasak aşkı hakkında konuşmaktan kaçınan Cansu Tosun, “Bu mesleği ben seçtim, bana benimle ilgili sorular sorabilirsiniz” diyerek yorum yapmamayı tercih etti.

Annesi Cansu Tosun'un babasıyla yasak aşk yaşayan Serenay Sarıkaya'dan tek cümlelik yorum

Annesi Cansu Tosun'un babasıyla yasak aşk yaşayan Serenay Sarıkaya'dan tek cümlelik yorum

İlgili Haberler
Ecem Altan
Haberler.com – Magazin

Bakmadan Geçme

Hastalığı olana 1800 prim günüyle erken emeklilik! SGK malulen emekli eden hastalıklar listesi 9 – 13 Ekim halka arz takvimi! DOFER, BORLS, MHRGY halka arz ne zaman? SPK halka arza çıkacak şirketler Bu hastalıkları taşıyanlar dikkat! Hemen grip aşısı yaptırın Bu testi sadece gerçek ilişki gurmeleri çözebiliyor! Kadının kocasını 5 saniyede bulun Benzin fiyatları daha düşer mi? Pompada zirve sonrası talep azaldı İŞKUR bekçi alımı iş ilanları güncellendi! İŞKUR e-Şube ile 145 bekçi alımı ilanı yayında Öğrencilere kar tatili müjdesi yaklaştı! Kar ne zaman yağacak? Tarih verildi Kuruluş Osman’ın Malhan Hatun’unun eşi Arka Sokaklar’ın yıldızı çıktı! 6 milyonluk jest yapmıştı Kuruluş Osman’ın Bala’sı Özge Törer’in kardeşini görenler şaşkına döndü! Benzerlik pes dedirtiyor Kuruluş Osman kadrosuna çocuk yıldız! Payitaht Abdülhamid’in Şadiye Sultan’ıydı
#anasayfamanset .hbRow.hbMainSlider { margin: 15px 0; }

- Reklam -