Ana SayfaMagazinAngelina Jolie, kızı Shiloh ile konsere gitti

Angelina Jolie, kızı Shiloh ile konsere gitti

- Advertisement -

Dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie, babası Brad Pitt’e ikizi kadar benzeyen kızı Shiloh ile Måneskin grubunun konserine gitti. Anne ve kızın konserde şarkıya eşlik ettiği anlarda çekilen video ise sosyal medyada gündem oldu.

Güzelliğinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık adından söz ettiren Angelina Jolie, geçtiğimiz gün tam adı Shiloh Nouvelle Jolie Pitt olan kızıyla 2021 Eurovision’da İtalya’ya birincilik getirten Måneskin grubunun konserinde görüntülendi.

BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİLER

Baba Brad Pitt’e olan benzerliğiyle sıkça adından söz ettiren Shiloh, konserde annesiyle birlikte şarkıya eşlik etti. Kendisini bir ara şarkının ritmine kaptıran 47 yaşında Jolie, yerinde zıplayarak dans etti. Anne ve kızın konserde çekilen samimi anları ise sosyal medyada viral olan ve kısa sürede yüzbinlerce kişi tarafından izlendi.

Angelina Jolie, kızı Shiloh ile konsere gitti

DANS VİDEOSUYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Dünyaca ünlü çiftin kızı Shiloh, geçtiğimiz haftalarda da dans ettiği anlarla gündeme gelmişti. Shiloh’nun dans eğitmeni Hamilton Evans, genç kızın arkadaşlarıyla birlikte dans ederken çektiği bir videosunu Youtube kanalında paylaşmıştı.

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Angelina Jolie Brad Pitt Magazin Haberler

- Reklam -