Ana SayfaMagazinAlkolü fazla kaçırınca çevirmede olay çıkardı! Ünlü şarkıcı Berkay'ın ehliyetine el konuldu

Alkolü fazla kaçırınca çevirmede olay çıkardı! Ünlü şarkıcı Berkay’ın ehliyetine el konuldu

- Advertisement -

Berkay Şahin, 2023’ün ilk günlerinde alkollü bir şekilde trafik çevirmesine takıldı. Alkolmetreyi üflememek için polisle tartıştığı iddia edilen Berkay’ın, iki yıl trafikten men edildiği öğrenildi.

Berkay Şahin önceki akşam eşi Özlem Ada Şahin ile Etiler’de eğlenmeye gitti. Bulundukları mekanda alkol alan Berkay Şahin, daha sonra alkollü halde direksiyon başına geçti.

Ünlü şarkıcı Maslak’ta polis çevirmesine takılınca olay çıkardı. Seyir halindeyken polisleri gören ünlü şarkıcı, çevirmeye girmek istemedi. Alkollü olan Berkay’ın polis memurlarıyla da tartıştığı ve görüntülerin emniyette bulunduğu öğrenildi.

Alkolü fazla kaçırınca çevirmede olay çıkardı! Ünlü şarkıcı Berkay'ın ehliyetine el konuldu

Berkay Şahin, alkollü araç kullandığı için iki yıl trafikten men edildi. Polis ekipleri işlemlerini yaptıktan sonra Berkay’ın arabasını çekici ile otoparka çektiler. Şarkıcı ve eşi Özlem Ada Şahin’in, aracı olay yerinde bırakarak uzaklaştığı da konuşulanlar arasında.

Berkay Şahin, 2018 senesinde eğlencenin dozunu kaçırarak, aracıyla trafiği birbirine katmıştı. O dönem bir eğlence mekanından çıkarken görüntülenmiş ve alkollü bir şekilde direksiyon başına geçmişti. Ayakta zor duran Berkay Şahin, trafikte önce ters yönde gitti, daha sonra ise kırmızı ışıkta geçti. O dönem büyük tepki çeken Berkay Şahin “Kısa mesafe olduğu için yaptım, çok üzgünüm.” demişti.

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

- Reklam -