Ana SayfaMagazinAleyna Tilki pijamayla sokağa çıktı! Görenler şaşkınlığını gizleyemedi

Aleyna Tilki pijamayla sokağa çıktı! Görenler şaşkınlığını gizleyemedi

- Advertisement -

Sesinin yanı sıra giydiği cesur kıyafetlerle adından sıkça söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Pijamalı haliyle dikkat çeken Aleyna Tilki’yi görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tilki, “Ses tellerim iyileşti fakat ödem olduğu için bir süre daha şarkı söylememem gerekiyor ama 1 aya kadar sahnelere dönmüş olurum.” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Bebek’te görüntülendi. Arkadaşıyla birlikte suşi yemeye geldiğini ifade eden Aleyna Tilki, ayaküstü gazetecilerin sorularına cevap verdi.

Aleyna Tilki Pijamayla Sokağa Çıktı! Görenler Şaşkınlığını Gizleyemedi

Ses tellerinden uzun bir süre rahatsızlığı bulunan Aleyna Tilki, “Ses tellerim iyileşti fakat ödem olduğu için bir süre daha şarkı söylememem gerekiyor ama 1 aya kadar sahnelere dönmüş olurum” dedi.

Aleyna Tilki Pijamayla Sokağa Çıktı! Görenler Şaşkınlığını Gizleyemedi

Pijamalarıyla görüntülenen Tilki, bununla ilgili gelen soru üzerine ise “Sabah kalktığımda pijamalarımı çıkartmak istemedim. Bütün gün bunlarla dolaşacağım dedim ve akşam oldu. Çok rahatım” ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki Pijamayla Sokağa Çıktı! Görenler Şaşkınlığını Gizleyemedi

Yeni reklam anlaşmalarının da olduğunu ifade eden Tilki, “Ben para için iş yapmıyorum. Önemli olan projenin içime sinmesi.” diye konuştu.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

- Reklam -