Ana SayfaMagazinAjda Pekkan, 99 yaşındaki İlham Gencer'i hastanede ziyaret etti

Ajda Pekkan, 99 yaşındaki İlham Gencer’i hastanede ziyaret etti

- Advertisement -

Ajda Pekkan “Hocam” dediği 99 yaşındaki müzisyen İlham Gencer’i tedavi gördüğü Bodrum’daki özel hastanede ziyaret etti. Pekkan, 30 Ağustos’a 100 yaşına basacak olan Gencer ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

99 yaşındaki yaşayan çınar İlham Gencer geçtiğimiz ramazan ayında oruç tutmuş ve ilerleyen yaşının orucu kaldıramaması sonucu rahatsızlanmıştı. Bir süredir Bodrum’daki özel bir hastanede tedavi gören Gencer, yetiştirdiği meslektaşları tarafından unutulmadı.

AJDA PEKKAN ZİYARET ETTİ

Vefalı olduğu gösteren Ajda Pekkan’ın uzun yıllardır oruç tuttuğu için vücut direnci düştüğünden dolayı hastanede tedavi gören İlham Gencer’i sık sık ziyaret ettiği öğrenildi. Pekkan, önceki gün de “Hocam” dediği Gencer’i ziyarete giderek fotoğraf çektirdi.

100 YAŞINA BASACAK

Yaşayan ve ebediyete intikal eden birçok sanatçı ve şarkıcı ile çalışmalar yapan cumhuriyet ile yaşıt Bozkurt İlham Gencer 30 ağustos tarihinde 100 yaşına basacak. Çok arzu ettiği Devlet sanatçılığı unvanını alamayan İlham Gencer’in tek dileğinin 100 yaşını görmek olduğu biliniyor.

Vefalı Ajda! İlham Gencer'i Hastanede Ziyaret Etti

Vefalı Ajda! İlham Gencer'i Hastanede Ziyaret Etti

Vefalı Ajda! İlham Gencer'i Hastanede Ziyaret Etti

Snob Magazin / Magazin

İlham Gencer Ajda Pekkan Magazin Haberler

- Reklam -