Ana SayfaMagazinAilesiyle poz veren Hazal Kaya, kızının 40. gününü kutladı: Umut ışığı oldun

Ailesiyle poz veren Hazal Kaya, kızının 40. gününü kutladı: Umut ışığı oldun

- Advertisement -

1,5 ay önce ikinci bebeğine kucağına alan Hazal Kaya, sosyal medya hesabından kızının 40. gününü kutladı. Eşi Ali Atay ve çocuklarıyla verdiği pozu paylaşan oyuncu, “Kapkaranlık günlerde bize umut ışığı gibi gelen canım kızım, iyi ki doğdun” ifadelerini kullandı.

Ekranların başarılı oyuncuları Ali Atay ve Hazal Kaya, 2019 yılında nikah masasına oturdu. Aynı yıl ilk çocukları Fikret Ali’yi kucaklarına alan çift, 1,5 ay önce de kızlar Süreyya Leyla’ya kavuştu. Çocuklarıyla gözlerden uzak bir hayat yaşayan Hazal Kaya, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

“BİZE UMUT IŞIĞI GİBİ GELDİN”

7,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından aile pozunu paylaşarak kızının 40. gününü kutlayan Hazal Kaya, “Kapkaranlık günlerde bize umut ışığı gibi gelen canım kızım, iyi ki doğdun. 40 gün nasıl geçti bilmiyorum 11.02.2023” notunu düştü.

Ailesiyle poz veren Hazal Kaya, kızının 40. gününü kutladı: Umut ışığı oldun

8 MART’TA KIZIYLA FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

Hazal Kaya 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ilk kez kızıyla bir fotoğrafını paylaşmıştı. Kadınlar Günü’ne özel bir paylaşım yapa Kaya, şu ifadeleri kullanmıştı:”Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için ben de yardım ederdim. O eylemlerle kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Şimdi yaka iğnem Süreyya’m sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim, aklım, umudum sizinle. Kadınlar günümüz kutlu olsun! İnadına isyan, inadına özgürlük!”

Ailesiyle poz veren Hazal Kaya, kızının 40. gününü kutladı: Umut ışığı oldun

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -