Ana SayfaMagazin"Ailemin içine ettiler" diyen İbrahim Tatlıses, isim vermeden verip veriştirdi

“Ailemin içine ettiler” diyen İbrahim Tatlıses, isim vermeden verip veriştirdi

- Advertisement -

Programının yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren İbrahim Tatlıses, Twitter hesabından isyan etti. Tatlıses, paylaşımında “İzmir’de çekirdek bir ailem var dedim ailemin içine ettiler. Hakkımı helal etmiyorum” diyerek isim vermeden tepki gösterdi.

Geçtiğimiz haftalarda kızı Dilan Çıtak Tatlıses için nişan töreni düzenleyen İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da konuşulmaya devam ediyor. Son zamanlarda önce kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile yollarını ayıran sonra da oğlu Ahmet Tatlıses ile sorun yaşayan Tatlıses, Twitter hesabından isim vermeden bir kişiye tepki gösterdi.

“ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN, HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

Usta sanatçı, paylaşımında “İzmir’de çekirdek bir ailem var dedim, ailemin içine ettiler. O çekirdek aileyi büyütecektim. Bu saatten sonra kime hesap vereceğim, Allah’tan başka kimseye. Yapacağımı yapmışım herkesin yaşamı hayatı garantide kim sebep olduysa Allah onları bildiği gibi yapsın hakkımı helal etmiyorum” ifadelerini kullandı.

Tatlıses’in paylaşımında kimi hedef aldığı ise henüz bilinmiyor.

'Ailemi mahvettiniz' diyen İbrahim Tatlıses, isim vermeden verip veriştirdi

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

İbrahim Tatlıses Twitter Magazin Haberler

- Reklam -