Ana SayfaMagazinAfra Safraçoğlu ve Mert Ramazan Demir denizde öpüşürken görüntülendi

Afra Safraçoğlu ve Mert Ramazan Demir denizde öpüşürken görüntülendi

- Advertisement -

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları Afra Safraçoğlu ile Mert Ramazan Demir, tatil için gittikleri Göcek’te denizde öpüşürken görüntülendi. İkili daha önce aşk yaşadıklarına yönelik iddiaları kesin bir dille yalanlıyordu.

Bir süredir aşk yaşadıklarına dair iddialarla gündemde olan Afra Saraçoglu ile Mert Ramazan Demir‘in aşkı sonunda belgelendi. Göcek’te tatil yapan çift, romantik anlar yaşarken objektiflere yansıdı.

2018’de aşk yaşamaya başlayan Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu, 2022’de ilişkilerini sonlandırmıştı. Yazıcıoğlu ile 5 yıl önce rol aldığı bir filmin setinde tanışan Saraçoğlu’nun birlikteliğinin ‘ihanet’ nedeniyle bittiği ileri sürülmüştü. Afra Saraçoğlu’nun rol arkadaşı Mert Ramazan Demir‘le samimi görüntüler vermesinin çiftin ayrılmasına neden olduğu konuşuluyordu.

Yazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında “Normal bir ilişkiydi yaşandı ve bitti. Mert Ramazan, bizim arkadaşımız. Hiç insanların düşündüğü gibi bir şey yok. Afra ile yapamadık, beraber son verdik” açıklamasında bulunmuştu. Ancak Yazıcıoğlu, mart ayında da sosyal medya hesabından Mert Ramazan Demir‘i silmişti. Bu hamle aşk söylentilerini daha da alevlendirmişti.

Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre; Bu açıklamalarının ardından aşk dedikoduları sonunda belgelendi. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu tatilde görüntülendi. Tekne turunda paparazzilere yakalanan aşıklar, Göcek’e demir attı. Önce Mert Ramazan Demir deniz atladı. Arkasından da Afra Saraçoğlu kendini serin sulara bıraktı.

Denizin ve güneşin tadını çıkaran aşıklar, denizde romantik anlar yaşadı. Çift, birbirlerini öpücüklere boğdu. Bu fotoğraflara Mert Yazıcıoğlu’nun ne diyeceği ise merak konusu oldu.

İşte o anlara ilişkin kareler;

Afra Safraçoğlu ve Mert Ramazan Demir denizde öpüşürken görüntülendi

Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version