Ana SayfaMagazinAcun Ilıcalı'yı tehdit ederek gündeme gelmişti, MasterChef Murat'ın yeni işi şaşırttı

Acun Ilıcalı’yı tehdit ederek gündeme gelmişti, MasterChef Murat’ın yeni işi şaşırttı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Türkiye’de en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan MasterChef, bugüne kadar birçok yıldız yarattı, birçok kişinin de yarışmadan sonra işlerinin açılmasına yardımcı oldu. Fakat bazı yarışmacılar için işler o kadar da iyi gitmedi. Bu yarışmacılardan biri de Murat Özdemir oldu.

Özdemir yarışmanın ardından yaptığı işler ya da lezzetleriyle değil de skandallarla gündeme geldi. Önce papağanına eziyet etmesi nedeniyle büyük tepki gören Özdemir, daha sonra süreçte ise polise para uzatması ve üslubu yüzünden tepki gördü.

Acun Ilıcalı'yı tehdit ederek gündeme gelmişti, MasterChef Murat'ın yeni işi şaşırttı

Skandalların adamı olarak bilinen Özdemir, son vukuatını ise ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’yı tehdit ederek gerçekleştirdi. Ilıcalı için “Hayatımı bitirdi” diyen Özdemir, “Aklın varsa içeride öldür beni, dışarıya çıkartma” ifadeleriyle Ilıcalı’yı tehdit etti.

Acun Ilıcalı'yı tehdit ederek gündeme gelmişti, MasterChef Murat'ın yeni işi şaşırttı

Uzun bir süreden bu yana sessizliğini koruyan Özdemir, kendisine yeni bir iş buldu. Şu sıralar Bolu’da lokma arabası işleten Özdemir, cenaze, düğün ve hayır organizasyonlarına giderek lokma dağıtımı gerçekleştiriyor.

Haberler.com – Magazin

Masterchef 2022 Murat Özdemir Acun Ilıcalı MasterChef Magazin Haberler

- Reklam -