Ana SayfaMagazinAcun Ilıcalı'nın "Kansız" dediği Serkay Tütüncü'den cevap geldi: Kapında iş dilenecek kadar...

Acun Ilıcalı’nın “Kansız” dediği Serkay Tütüncü’den cevap geldi: Kapında iş dilenecek kadar karaktersiz değilim

- Advertisement -

Acun Ilıcalı’nın Survivor’a çağırdığı için pişman olduğunu söyleyerek “Nankör insan, kansız adam sevmem” dediği eski yarışmacı Serkay Tütüncü’den cevap geldi. Ilıcalı’ya sert sözlerle yüklenen Tütüncü, “Ne kadar ayıp yaptığın. Kansız değilim Acun abi. Çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim” dedi.

Acun Ilıcalı katıldığı programda Survivor’a çağırdığı için pişman olduğu kişiden bahsederken “Nankör insan, kansız adam sevmem” dedi. Ilıcalı’nın bahsettiği kişinin eski yarışmacılardan oyuncu Serkay Tütüncü olduğu iddia edilirken ünlü isimden cevap gecikmedi. Ilıcalı’nın sözlerine karşılık veren oyuncu, “Çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim” ifadelerini kullandı.

Nur Tuğba İle Laf Aramızda kanalına konuk olan Acun Ilıcalı “Survivor’a keşke almasaydım dediğiniz kimse var mı?” sorusuna “Var, birkaç kansız çıktı. Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor’ı soruyorlar ‘Survivor’ı bana sormayın’ diyor. Ben de aradım ‘Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?’ dedim. ‘Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri bana yanlış olmuş’ dedi. Çıktıktan sonra bizde bir program da yaptın’ dedim. Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten ama nankörlüğü affetmem” cevabını verdi.

Acun Ilıcalı'nın 'Kansız' dediği Serkay Tütüncü'den cevap geldi: Kapında iş dilenecek kadar karaktersiz değilim

Ilıcalı’nın sözlerinden sonra herkesi aklına yarışmadan sonra oyunculuk yapmaya başlayan ve şimdilerde Kirli Sepeti dizisinde rol alan Serkay Tütüncü geldi. Ilıcalı’nın sözlerine Instagram hesabından cevap veren yakışıklı oyuncu ise şunları söyledi: “Yıllardır televizyon programları yapıyorsun, yapımcılık yapıyorsun, kanal sahibisin falan. Senin programına gelip varını yoğunu koyan yarışmacına ‘kansız’ diyorsun. Ne kadar ayıp yaptığın. Kansız değilim Acun abi, çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim. Röportajım sonrası telefon konuşmamızı da gayet net hatırlıyorum, nedenlerini sana gayet güzel bir dille anlatmıştım ve bir çoğunda ‘haklı olabilirsin, kaçırmış olabiliriz’ demiştin. Para Bende’yi de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim. Bilseydim o kadarını emin ol kabul etmezdim. (Bunu da telefonda sana söylemiştim.)”

“Ama yine dinlememişsin belli ki. Sana el pençe divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için. Ben hiçbir zaman onlardan olmadım kusuruma bakmayacaksın. Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım, internetten başvurdum, elemelere geldim seçildim ve sonuna kadar da yarıştım ve bitti. Kariyerimi All Star şampiyonluğu üzerine kurmadığım için özür dilerim ya gerçekten. Survivor ile ilgili detaylara girmeyeyim bence iyice canınız sıkılmasın. Hadi eyvallah.”

Ecem Altan
Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version