Ana SayfaMagazin90'lı yılların efsane grubu İzel-Çelik-Ercan'dan 31 yıl aradan sonra ilk konser! İnsanlar...

90’lı yılların efsane grubu İzel-Çelik-Ercan’dan 31 yıl aradan sonra ilk konser! İnsanlar sel olup aktı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

90’lı yıllarda Türk pop müziğine damga vuran ve albüm satışları rekor kıran efsane müzik grubu İzel-Çelik-Ercan, gruptan ayrıldıktan sonra kariyerlerine yıllardır solo olarak devam ediyordu. Geçtiğimiz aylarda yeniden bir araya gelerek hayranlarını heyecanlandırmıştı.

Efsane grup yıllar sonra ilk konserini geçtiğimiz akşam Kuruçeşme Açıkhava’da verdi. Grup iki gün üst üste sahne aldı. Biletleri günler öncesinden tükenen konserler serisinin ikinci gününde de kapıda kuyruklar oluştu.

İzel-Çelik-Ercan'dan 31 Yıl Sonra İlk Konser

31 yıl aradan sonra sevenleriyle buluşmayı çok özlediğini belirten fenomen grup, unutulmaz ‘Özledim’ şarkısını misafirlerine hitap ederek ‘Özledik Sizi Biz’ olarak seslendirdi. Kuruçeşme Açıkhava’yı dolduran 3 bin kişinin hemen her şarkıyı ezbere söylediği gecede tam bir müzik şöleni yaşandı.

Dinleyicilerin duygusal şarkılarda telefonlarının ışıkları yakarak gruba eşlik etmesiyle, Kuruçeşme’de muhteşem görüntüler ortaya çıktı. Konserin sonunda izleyicilerin tezahüratları eşliğinde sahneye dönen grup ‘Ara Ara’, ‘Öyle Bir Geçer Zamanki’ ve ‘Anlayamazsın’ şarkılarını seslendirdi.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Polat Yağcı Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version