Ana SayfaMagazin8 yıl önce evlenen Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşandı

8 yıl önce evlenen Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşandı

Genç bir kadınla samimi görüntüleri çıkan Mahsun Kırmızıgül ile avukat eşi Ece Binay’ın 8 yıllık evliliği tek celsede bitti. Anlaşmalı olarak boşanan Kırmızgül, “Evliliğimizi kurtarmaya çalıştık ama olmadı” dedi.

- Advertisement -

2016 yılında avukat Ece Binay ile ABD’de nikah masasına oturan şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül‘ün geçtiğimiz haftalarda genç bir kadınla samimi görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerle iligili açıklama yapmayan çift, yollarını ayırdı.

Habertürk’te yer alan habere göre, Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay, 6 yıllık evliliklerini sonlandırdı. Evlilikleriyle ilgili hiçbir açıklama yapmayan ikili, Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde boşandı. Mahkeme, çiftin kızlarının velayetini Ece Binay’a verdi.

8 yıl önce evlenen Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşandı

Boşanmanın ardından açıklama yapan Mahsun Kırmızıgül, “Evliliğimizi kurtarmaya çalıştık ama olmadı. Neden-sonuç ilişkisini fazla konuşmak istemiyorum. Olan oldu” ifadelerini kullandı.

Avukat Ece Binay ile evli olan yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün eşini aldattığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Görüntülerde Mahsun Kırmızıgül’ün bir kadının dizine yatarak saçlarını okşattığı görülüyor. Kırmızıgül ile genç kadının ayna karşısında çekilen bir pozu da basına sızdı. 2016 yılında nikah masasına oturan çift, ihanet iddialarıyla ilgili sessiz kalmayı tercih etti.

8 yıl önce evlenen Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşandı

Kaynak: Habertürk

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Mahsun Kırmızıgül, Ece Binay, Boşanma, Magazin, Haberler

- Reklam -