Ana SayfaMagazin27 sene önce öldürülen rap müziğinin efsanesi Tupac cinayetinde bir kişi tutuklandı

27 sene önce öldürülen rap müziğinin efsanesi Tupac cinayetinde bir kişi tutuklandı

- Advertisement -

ABD’nin Las Vegas kentinde 27 yıl önce silahlı saldırıda öldürülen rap müziğinin efsane ismi Tupac Shakur cinayetinde yeni gelişme yaşandı. Las Vegas polisi cinayete ilişkin bir kişiyi tutukladı.

Las Vegas‘ta 27 yıl önce uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren efsane rapçi Tupac Skahur cinayetiyle ilgili bir kişi tutuklandı.

Rap müziğinin efsane ismi Tupac Skahur ABD’nin Las Vegas kentinde 1996 yılında silahlı saldırıya uğramıştı. Aracında kırmızı ışıkta beklerken vurulan Shakur’un vücuduna 4 kurşun isabet ederken, kaldırıldığı hastanede bir hafta sonra hayatını kaybetmişti.

Rap Efsanesi Tupac Shakur Cinayetinde 27 Yıl Sonra Yeni Gelişme: Bir Kişi TutuklandıTupac’in öldürülmeden önceki son fotoğrafı

Tupac Shakur cinayetiyle ilgili yeni gelişme yaşandı. Las Vegas polisi, cinayete ilişkin Duane ‘Keefe D’ Davis isimli kişiyi tutukladığını duyurdu. Şüpheli hakkındaki suçlamalar belirsizliğini koruyor.

Sahne ismi 2Pac olan Shakur, ilk albümünü 1991’de çıkartmış ve California Love, All Eyez on Me, Changes ve I Ain’t Mad at Cha gibi şarkıları hit olmuştu. Shakur, aracında kırmızı ışıkta beklerken dört el ateş açılmasından bir hafta sonra, 13 Eylül 1996’da ölmüştü. Shakur dünya genelinde 75 milyondan fazla albüm satmıştı.

Haberler.com / Turan Yiğittekin – Hukuk

- Reklam -
Exit mobile version