Ana SayfaMagazin"20 yaşındaki biriyle beraber olurum" diyen Mehmet Ali Erbil evleniyor! İşte nikah...

“20 yaşındaki biriyle beraber olurum” diyen Mehmet Ali Erbil evleniyor! İşte nikah masasına oturacağı isim

- Advertisement -

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in 24 yaşında biriyle evleneceği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Daha önce “20 yaşındaki bir kızla beraber olurum ve hakkını da veririm” açıklamasıyla çok konuşulan Erbil’in evlenmeyi düşündüğü genç kızla internet üzerinden tanıştığı öne sürüldü.

Bugüne kadar beş kez nikah masasına oturan ve özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Mehmet Ali Erbil’in, sosyal medya üzerinden tanıştığı 24 yaşındaki biriyle nikah masasına oturacağı iddia edildi.

“20 YAŞINDA BİRİYLE OLURUM”

Şovmen Mehmet Ali Erbil, birkaç ay önce sunucu Gökay Kalaycıoğlu’nun programında “66 yaşında bir adam olarak ben 20 yaşındaki bir kızla beraber olurum ve hakkını da veririm yani” açıklamasını yapmıştı.

Mehmet Ali Erbil'in Genç Kızla Evlilik İddiası Magazin Gündemini Sarsıyor

24 YAŞINDAKİ KIZA AŞIK OLDU

Açıklamasıyla tepki çeken Mehmet Ali Erbil’le ilgili bomba iddia geldi. 66 yaşındaki şovmen yakın bir zamanda altıncı evliliğini yapmaya hazırlanıyor. İddiaya göre yaklaşık 5 ay önce 24 yaşındaki biriyle tanışan Erbil, genç kıza aşık oldu. Erbil’in nikah masasına oturacağı genç kızın ismi ise Gülseren Ceylan.

Mehmet Ali Erbil'in Genç Kızla Evlilik İddiası Magazin Gündemini Sarsıyor

Mehmet Ali Erbil'in Genç Kızla Evlilik İddiası Magazin Gündemini Sarsıyor

Kaynak: Haberler.com / Sosyal Medya

- Reklam -