Ana SayfaMagazin2 çocuğunun babası yasak aşkını da alıp Esra Erol'da programına çıkan kadın,...

2 çocuğunun babası yasak aşkını da alıp Esra Erol’da programına çıkan kadın, eşine seslendi: Boşanalım

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Uzun yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ilginç bir olay işlenmeye başladı. 2 yıldır yasak aşk yaşayan Fatma Hanım ve Yusuf Bey, canlı yayına çıkarak yardım istedi. Resmi nikahlı olarak Yusuf’la evli olan Fatma, Erdoğan’la beraber olduğunu ve 2 çocukları bulunduğunu ancak çocuklarına kimlik çıkartamadığını ve boşanamadığı için programa geldiğini söyledi.

Yusuf ile daha önceden tanıştıklarını söyleyen Erdoğan, bir gün Yusuf’un kendisini aradığını, evine davet ettiğini ve gelirken mangallık tavuk ve hamile eşi için tatlı almasını istediğini söyledi. Eve gittiğinde evde sadece karı koca Fatma ve Yusuf’un olduğunu söyleyen Erdoğan, “Evi içi çok kötü bir haldeydi. Birlikte yemek yedik ama ben Yusuf’a bekar biri olduğum için beni bir daha çağırmaması gerektiğini söyledim” dedi.

2 çocuğunun babası yasak aşkını da alıp Esra Erol'da programına çıkan kadın, eşine seslendi: Boşanalım

Yasak aşkıyla eşinin vasıtasıyla tanıştığını söyleyen Fatma Hanım, “Yusuf, beni daha sonra Erdoğan’ın evine götürdü. Bana Erdoğan’ı varlıklı ve iyi biri olarak tanıttı. ‘Hem gidelim hem de para isteyelim’ dedi. Kendi söyleyemedi bana söyletti. Ben de Erdoğan’a bize para verir misin dedim. O da ‘Kimlik fotokopisini çekip getirsin, vereyim’ dedi. Erdoğan da çay demlemiş, ‘Çay için de öyle gidin bari’ dedi. Borcu vermedi, ‘Ben çocuklarıma gönderiyorum’ dedi

Paranın geri gelmeyeceğini bildiği için vermediğini anlatan Erdoğan,”Bana sinirlenip evden hızla gittiler” şeklinde konuştu. Fatma ise Erdoğan borcu vermediği için eşi Yusuf’un kendisini darbettiğini korkusundan Erdoğan’ı arayarak “Gel beni kurtar, dövüyor” diyerek yardım istediğini söyledi. Darp sonrası Fatma’nın yanına geldiğini söyleyen Erdoğan ise sözlerine şöyle devam etti: “Evli olduğu için başımın belaya girmesini istemedim. Bu yüzden de polise götürüp teslim ettim”

2 çocuğunun babası yasak aşkını da alıp Esra Erol'da programına çıkan kadın, eşine seslendi: Boşanalım

Canlı yayında anlatılanların ardından iki yıldır birlikte olduklarını söyleyen ikili, biri 1 diğeri de 20 günlük 2 çocuklarının olduğunu söyledi. Fatma Hanım’ın eşi Yusuf’tan boşanması gerektiğini söyleyen Erdoğan, “Çocukları nüfusuma alıp kimlik çıkartmam için boşanmaları gerekiyor” diyerek Yusuf Bey’e seslendi.

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Esra Erol Atv Magazin Haberler

- Reklam -